Aktualizace multimediálních interaktivních materiálů

Připravili jsme pro vás doplněné a upravené verze vytvořených multimediálních interaktivních materiálů pro výuku angličtiny nejmenších školáků.

Zároveň vám všem, kteří máte původní verze vytvořených multimediálních interaktivních materiálů nabízíme jejich bezplatnou aktualizaci a také bezplatnou aktualizaci programu, ve kterém jsou dané materiály vytvořeny.

Pokud jste tak ještě neučinili, máte možnost si bezplatně aktualizovat jednotlivé tituly pro výuku angličtiny. Nejprve si stáhněte z tohoto odkazu: http://www.mediacreator.cz/updates/latest/update_qt5.exe poslední verzi programu Media Creator (ve kterém jsou dané materiály vytvořeny), aplikujte ji a následně po otevření libovolného titulu klikněte v horní liště na záložku „Soubor – Nainstalované tituly“. Po zobrazení nainstalovaných titulů budete mít možnost jednotlivé tituly aktualizovat – kliknutím na zobrazené tlačítko aktualizaci spustíte.

Pro stažení aktualizací je nutné připojení k internetu a je třeba mít v počítači potřebná uživatelská práva pro přepsání souborů ve složce, kde jsou multimediální interaktivní materiály nainstalovány.

Podrobný návod nalezenete zde.

Komentáře jsou zakázány.