Multimediální interaktivní materiály zdarma

Máte-li zájem využívat multimediální interaktivní materiály k výuce angličtiny v 1.-3. ročníku, můžete si je nyní bezplatně stáhnout z internetu.

– Pokud již máte v počítači nainstalovánu jakoukoliv MIUč+ společnosti NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., tak po jejím spuštění v levém horním rohu vyberte „Soubor – Nainstalované (Moje) tituly“. V zobrazené tabulce klikněte v pravém horním rohu na „Katalog“ a zde si můžete vybrat jakoukoliv interaktivní učebnici ve 30denní plnohodnotné verzi na vyzkoušení. Výjimku tvoří multimediální interaktivní materiály pro angličtinu – u těch po stažení bude nastavena časově neomezená licence. (Pokud se vám nezobrazuje tlačítko „Katalog“, proveďte prosím aktualizaci programu Media Creator z tohoto odkazu: http://www.mediacreator.cz/updates/latest/update_qt5.exe.)

Pokud v počítači nemáte žádnou MIUč+ společnosti NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., stáhněte si z tohoto odkazu program Media Creator: http://mediacreator.cz/setups/teacher_setup.exe. Stáhněte si jej, proveďte registraci a po otevření programu v zobrazené tabulce klikněte v pravém horním rohu na „Katalog titulů“ a zde si můžete vybrat jakoukoliv interaktivní učebnici ve 30denní plnohodnotné verzi na vyzkoušení. Výjimku tvoří multimediální interaktivní materiály pro angličtinu – u těch po stažení bude nastavena časově neomezená licence.

2 komentáře pro “Multimediální interaktivní materiály zdarma”

 1. David Šafář napsal(a):

  Hezký den,
  po stáhnutí multimediální interaktivních materiálů pro angličtinu se nám nenastavila časově neomezená licence, objevuje se jen omezená 30denní verze.
  Udělal jsem někde chybu?
  Díky za odpověď.

  David Šafář, zást. ředitele
  ZŠ Na Lukách Polička
  IČO 701 545 20

 2. redakce napsal(a):

  Dobrý den,
  žádnou chybu jste neudělal.
  Po instalaci je automaticky nastavena 30denní licence, která je následně u multimediálních materiálů pro angličtinu serverem automaticky upravována dvakrát měsíčně na časově neomezenou.

  David Flesar