Poděkování

Děkujeme všem základním školám, které se zapojily do realizace našeho projektu.

V současné době je již zapojeno přes 260 základních škol. Na tyto základní školy rozešleme začátkem září vytvořené interaktivní výukové materiály určené pro výuku angličtiny nejmenších školáků.

I nadále se můžete do realizace našeho projektu zaregistrovat. Školám, které se do realizace našeho projektu zaregistrují od 12. 5. 2012 garantujeme ale pouze zaslání výukových materiálů pro využití na interaktivní tabuli. Další pomůcky – obrázkové karty, pracovní listy, kostky s magnetky – jsou v rámci výběrového řízení vyráběny právě v počtu pro 260 základních škol. V případě, že bude ze strany škol zájem i o tyto další pomůcky, rádi je necháme opět vyrobit a poskytneme vám je za výrobní náklady.

3 Comments

 1. Dobrý den,
  jmenuji se Šárka Pavlíčková a jsem učitelkou anglického jazyka na základní škole. Výuka anglického jazyka u nás probíhá od 3. ročníku. Protože ale děti naší školy navštěvují v mateřské škole kroužek angl. jazyka, chtěla bych od příštího roku nabídnout také u nás možnost výuky AJ v rámci zájmového kroužku. Vámi nabízené materiály bych velice ráda využila.
  Minulý týden jsem strávila v zahraničí (v rámci projektu Comenius návštěva partnerské školy), a proto jsem nestihla registraci ve vámi nabízeném termínu. Bylo by možné zaregistrovat se ještě?

  Děkuji
  Šárka Pavlíčková tel.: 732 75 11 97
  Základní škola Vidče
  75653

 2. Dobrý den,
  do námi realizovaného projektu se stále můžete zaregistrovat.
  Dostanete od nás ale zdarma pouze výukové materiály, které jsou využitelné pro výuku s pomocí interaktivní tabule (případně počítače a projektoru). Další výukové pomůcky Vám v současné době již nemůžeme zdarma poskytnout. Pokud o tyto pomůcky bude ze stran škol zájem, po ukončení realizace projektu (srpen 2013) Vám je poskytneme za výrobní náklady.
  David Flesar

 3. Dobrý den,
  my děkujeme,že jsme se do tohoto projektu mohli zapojit. Mohu říci, že materiály používám v 1.třídách téměř každou hodinu, plus své vlastní materiály. Výuka je pestrá a zábavně řešená.
  Jen můj drobný postřeh. Každá škola má své ŠVP a tak je těžší si vždy vyhledat odpovídající lekce. V materiálech od Vás totiž navazují a když jsem teď chtěla třeba s dětmi pexeso, musely znát barvy a třídny pomůcky. Nicnémě jsem vynechala a použila něco jiného. Je zde hromada věcí, které se dají procvičit. Parádní.
  S pozdravem a přáním hezkého dne,
  Mgr. Novotná A.

Comments are closed.